Разное

Кухонний куточок: варіант для малогабаритної кухні

Багато людей, що проживають в багатоквартирних будинках, постійно відчувають брак площі на своїх кухнях. Це створює певні труднощі при виборі меблів і створення затишного інтер’єру.
Якщо в оселі є малогабаритна кухня, то замість традиційних стільців бажано придбати набагато більш функціональний кухонний куточок. Подібного роду комплекти призначаються саме для невеликих приміщень.

Під поняттям «кухонний куточок» мається на увазі вузький кутова диван, що зовні нагадує звичайну лавку, і компактний столик. На такому дивані може вільно розміститися відразу кілька людей, що є головною перевагою подібних меблів.

Характерні особливості кухонних куточків

Сучасні кухонні куточки особливі тим, що вони обладнуються відкидними сидіннями. Простір, що знаходиться під такими сидіннями, можна застосовувати для зберігання різних речей, наприклад, кухонного приладдя, продуктів і так далі. Завдяки застосуванню кухонних куточків можна максимально ефективно використовувати будь-який доступний простір.

Втім, такі меблі далеко не завжди може бути доступними для середньостатистичного споживача. Йдеться про високу вартість дійсно якісного виробу, що не дозволяє віднести кухонні куточки до категорії бюджетних меблів. Втім, якщо трохи постаратися, то цілком реально знайти відносно дешеву продукцію, виготовлену не з масиву дерева, а з деревинно-стружкових плит.

Кухонні куточки сучасних зразків розрізняються між собою не тільки цінником, але і формою. Найбільшого поширення набули прямокутні і овальні вироби, хоча можна зустріти також квадратні варіанти. Подібні кухонні комплекти можуть включати в себе не тільки стіл і диван, але і кілька компактних табуреток.

Що стосується розмірів кухонних куточків, то тут також є певні відмінності. Найпоширенішими є меблі з габаритами 1,5×1 метрів. Кухонний стіл в цьому випадку буде мати розміри 80×60 сантиметрів.

Особливості та критерії вибору

Чим слід керуватися при виборі кухонного куточка? Є кілька важливих критеріїв, яким слід приділити особливу увагу:

  1. Оббивний матеріал. Він повинен бути підібраний максимально ретельно, а його якість повинна бути на найвищому рівні.
  2. Комбіновані тканини. Важливо відзначити, що бавовна, який може бути присутнім в оббивці кухонних куточків, має схильність до вицвітання. Якщо використовується неякісний шкірозамінник, то в процесі експлуатації він може розтягнутися і, як наслідок, втратити свою первиннну еластичність.
  3. Оптимальний варіант наповнювача для дивана. Для малогабаритних кухонь не рекомендується купувати кухонні куточки, наповнювач дивана у яких виготовлений з поролону. Хоча це дешевий матеріал, він може доставляти певні проблеми при експлуатації. Наприклад, при будь-якому спаласі поролон швидко запалюється, виділяючи в навколишній простір аж ніяк не безпечні газоподібні речовини. Крім того, цей матеріал чудово вбирає в себе як пил, так і бруд.

Ідеальним варіантом наповнювача є пінополіуретан. Він прекрасно зберігає свою первісну форму і не представляє будь-якої небезпеки для здоров’я людей і навколишнього середовища.

Підготовлено по матеріалам сайту «Всі ціни».

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *