Без рубрики

Б/у чи нова техніка для дому? Переваги вживаної техніки

бытовая техника

Нам постійно доводиться вибирати. Іноді це легко, а часом – ні. Ось вибір техніки для свого дому не завжди простий. Адже ринок перенасичений пропозиціями. Можна придбати дорогу або доступну, функціональну або стильну, з яскравим  чи стриманим дизайном, престижної або маловідомої марки. Але насамперед потрібно визначитися з тим, купуєте ви нову техніку чи вживану. Кожен з цих варіантів має свої переваги і недоліки. І останнім часом все більше людей зупиняють свій вибір саме на техніці б/у.
Які ж переваги вживаної техніки для дому?

А може краще не ризикувати і взяти кредит на нову, не ризикуючи, що попереду – постійні ремонти? Звичайно, певний ризик придбати неякісний товар є завжди. Навіть у магазинах, де продається техніка від відомих виробників і абсолютно нова. Можливий брак виявиться невдовзі після початку експлуатації, але в більшості випадків його можна усунути. А в б/у — всі недоліки вже усунені, а ресурс ще далеко не вироблений. Тому можна придбати такий прилад і впевнено користуватися ще багато років.

Вживана техніка, як правило, прибуває на український ринок із Західної Європи або Америки і вироблена, орієнтуючись на внутрішні ринки. А, оскільки  в цих країнах набагато вищі споживацькі стандарти, то й товари набагато якісніші за ті, що виробляються для України. Тому набагато більше шансів, що в відділі вживаної техніки  ви придбаєте оригінальний BOSCH, або Braun.

Ми живемо в час надвиробництва. Новий прилад може попасти на кінцевий розпродаж просто із-за невеликої подряпинки, або вм`ятинки на корпусі, яка абсолютно не впливає на функції і навіть не псує зовнішній вигляд. Але для західного покупця такий дефект неприйнятний. Тому зовсім нова річ продається разом з б/у. В цей же ряд попадають і товари, які стояли на вітринах і ті, що не продалися  вчасно і витіснилися більш новими моделями. Це теж непоганий шанс придбати чудову річ і заощадити кошти.

До речі, гроші – це теж не останній аргумент. Може навіть і найважливіший. В нестабільні часи багато людей вважають за краще не витрачати зайвого і обійтися бюджетними покупками, щоб заощадити решту.  Для таких клієнтів вживана техніка – найкращий варіант. І ще, тут є можливість торгуватися! Це чудово — якщо товар підходить, завжди можна пропонувати свою ціну!

Непоганий бонус до покупки – гарантія. Якщо в магазині гарантійний строк зазвичай 3 роки, то в випадку придбання б/у – 1 рік. Але цей рік знизить потенційні ризики і дасть можливість оцінити якість покупки.

Звичайно, кожен покупець зважує всі «за» і «проти», перш ніж зробить свій вибір. І не завжди це дається легко. Найновіша модель прямо з салону – дуже приваблива і багатообіцяюча річ, але вона потужно вдарить по сімейному бюджету. А вживана техніка може стати оптимальним варіантом для комфорту Вашого дому, і теж має свої важливі переваги.

Тож вибір поміркованих людей – якісні і не надто дорогі товари!

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *